весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 11 лютого 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/2/11/prezentacija_konkursu_socialnoyi.htm
Презентація конкурсу соціальної реклами «Сильна Україна-2009»! Як стало відомо сайту "весь Кіровоград" , сьогодні, 11 лютого, об 11:00 в приміщенні Кіровоградського прес-клубу (вул. Островського, 2, корп. 2, оф. 8) проведено прес-конференцію щодо презентації конкурсу соціальної реклами «Сильна Україна-2009». Ідея проведення конкурсу належить київському поету Євгену Юхниці. Організатором заходу стала Всеукраїнська професійна бухгалтерська газета «Все про бухгалтерський облік». Конкурс проходить за підтримки Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту та Міністерства освіти і науки України та відповідних управлінь обласної державної адміністрації.

Конкурс проводиться у наступних номінаціях:
1. Соціальний плакат. Може бути виконаний у будь-яких графічних та фототехніках, а також за допомогою цифрових технологій.
2. Аудіо (відео) ролик. Може бути представлений в завершеному вигляді у будь-якому відео - чи аудіо форматі (за бажанням автора).
3. Відеокліп. Може бути представлений в завершеному вигляді у будь-якому відео- форматі (за бажанням автора).
4. Комп'ютерна презентація у форматі Power Point.
Має бути представлена у завершеному вигляді.
5. Фотографія на соціальну тематику.
6. PR-матеріал (публікація, стаття, нарис) — у текстовому вигляді.
Детальні умови конкурсу дивіться на сайті www.vobu.com.ua

Мета конкурсу
Активізація творчої молоді, пошук молодих талантів та сприяння їх самореалізації, творчому зросту. Формування у населення образу України як сильної країни з великим потенціалом та можливостями.

Конкурсні роботи розглядатимуться і, відповідно, нагороджуватимуться республіканським та регіональним журі, незалежно одне від одного, а тому їх слід надсилати за обома адресами:

1) 03055, м. Київ-55, а/c 12 РГ "Все про бухгалтерський облік"
або на електронну адресу – ukrsyla@vobu.com.ua, (вказати — "Сильна Україна - 2009")

2) 25006, м. Кіровоград, вул. Преображенська 2, оф.510 (вказати — "Сильна Україна - 2009" (регіональний конкурс), або на електронну адресу – udsm@kw.ukrtel.net

Роботи можна надсилати до 15 травня 2009 року.

Телефони для довідок:
8(067) 215 87 96 – регіональний представник Всеукраїнської професійної бухгалтерської газети «Все про бухгалтерський облік» Еліна Мороко,
24-28-52 – Управління у справах сім'ї та молоді обласної державної адміністрації.