весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 11 лютого 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/2/11/perevizniki_ignoruyut_protest_prokurora.htm
Перевізники ігнорують протест прокурора, вимагають 1,75грн.! Як вже повідомляв сайт «весь Кіровоград», вчора, 10 лютого, на сесії Кіровоградської міської ради повинен був розглядатися протест прокурора міста Кіровограда на рішення Кіровоградського міського виконавчого комітету про підвищення вартості проїзду у міських маршрутних таксі до 1 грн. 75 коп.

У зв'язку з тим, що проект рішення щодо скасування вказаного рішення виконкому не набрав достатньої кількості голосів, прокуратура міста Кіровограда подала сьогодні до окружного адміністративного суду області позов про скасування цього рішення.

Зважаючи на вищевикладене, звертаємо увагу громадськості, що рішення Кіровоградського міського виконавчого комітету про підвищення з 11 лютого вартості проїзду у маршрутному таксі до 1грн. 75 коп. призупинено, допоки позов прокурора не буде розглянуто судом.

Як повідомляла вчора прес-служба прокуратури Кіровоградської області, сьогодні продовжує діяти старий тариф за проїзд 1 грн. 25 коп.

Однак, вже сьогодні зранку водії маршрутних таксі вимагали від пасажирів за проїзд 1,75 грн. І, що цікаво, кіровоградці, в основному без заперечень, платили саме таку суму.

Кореспонденти сайту «весь Кіровоград», наприклад, сьогодні їхали маршрутом N22 (перевізник В.В.Кобченко) та N134 (перевізник ПП «Інгул-Транс-Авто). Кореспонденти запитали у водіїв, чи знають вони про позов прокуратури до суду? Водії лише розводили руками, адже їх справа, виконувати вказівки власників маршрутних таксі у Кіровограді.