весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 11 лютого 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/2/11/mocnii_vzjav_tec_pid_svoyu_osobistu.htm
Моцний взяв ТЕЦ під свою особисту відповідальність! Як повідомляв сайт «весь Кіровоград», вчора на сесії Кіровоградської міської ради розглядалося питання повернення в комунальну власність цілісного майнового комплексу Кіровоградська теплоелектроцентраль, що зараз знаходиться в оренді у ТОВ "Високі енергетичні технології" (м.Харків). За інформацією присутнього на сесії представника підприємства ДК "Газ України" зараз борг перед ДК у ТОВ"ВЕТ" складає біля 18 млн. гривень і підприємство "Кіровоградгаз" припинило подачу газу на Кіровоградську ТЕЦ.

Депутати створили тимчасову комісію по цій ситуації, яка має вивчити фінансовий стан і доповісти на сесії. По результатам роботи цієї комісії має бути прийняте рішення про повернення ТЕЦ в комунальну власність.

Того ж дня, але трохи згодом, відбулося засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якій і розглядалося питання щодо недопущення виникнення надзвичайної ситуації, пов'язаної із припиненням теплопостачання частини міста Кіровограда від ДП «Теплоенергоцентраль». Нині ТЕЦ обслуговує не лише житлові будинки, а й 9 шкіл, 9 дитячих навчально-виховних закладів та 2 лікарні. Тому припинення теплопостачання є просто неприпустимим.

Тож, після тривалих розбирань на комісії, хто кому і скільки винен, губернатор Кіровоградської області Василь Моцний під свою особисту відповідальність дав ДП «Теплоенергоцентраль» три дні на те, щоб теплопостачаюче підприємство отримало банківські гарантії, підписало договір та отримало ліміти на газ. Дехто з присутніх висловив величезні сумніви стосовно того, що за такий короткий термін можна вирішити ці проблеми.

Паралельно з цим Василь Моцний доручив прокурору Кіровоградської області Геннадію Тюріну, провести перевірку ТЕЦ і порушити кримінальну справу.