весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 11 лютого 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/2/11/grant_na_stvorennja_punktiv_dostupu.htm
Грант на створення пунктів доступу общини! Грант на створення пунктів доступу общини / громадян (ПДГ) буде доступний прийнятним організаціями та інститутам для покриття витрат, пов'язаних зі створенням інформаційних пунктів у місцях з наявними комп'ютерами та доступом до Інтернету для підтримки доступу та використання інформації українських органів державної влади на
общинному рівні.

Проекти мають включати розробку навчального плану та навчальних матеріалів, а також просвітницьких матеріалів (брошур, банерів тощо).

На першому етапі проекти можуть зосередитися на рівні обласних центрів, але мають включати плани поширення знання та доступу до такої інформації на більш віддалені регіони України. У проектах має також вказуватися, як одержувач гранта підтримуватиме життєздатність мережі ПДГ для сприяння обміну досвідом та відтворення навчання для Пунктів доступу громадян, що будуть відкриті у майбутньому.

Працюючи разом з одержувачем (одержувачами) гранту та комісією представників Верховної Ради, Кабінету Міністрів та Секретаріату Президента, ПСП ІІ надасть грантоодержувачу (грантоодержувачам) розроблені просвітницькі матеріали та, при потребі, проведе начальний оглядовий тренінг з доступу до інформації органів влади України для ефективної участі у політичному та законотворчому процесі.

ПРИДАТНІСТЬ: до участі заохочуються організації, зареєстровані як НУО в Україні, або державні адміністрації із доступом до общин в Україні.

ФІНАНСУВАННЯ: проектні гранти не перевищуватимуть еквівалент 35 тисяч грн. на одну організацію на 12-місячний період. Витрати проекту НЕ можуть включати витрати на підтримання офісу організації, закупівлю комп'ютерного обладнання або повні зарплати для персоналу організації. Адміністративні витрати не можуть перевищувати 10 % загального бюджету. Кілька грантів можуть бути виділені різним організаціям. Початкове фінансування виділяється на період з березня 2009 р. по лютий 2010 р. Можливе додаткове продовження фінансування.

ПРОПОЗИЦІЇ: не існує спеціальної форми заявки. Зацікавлені організації мають подати лист з пропозицією про створення мережі Пунктів доступу громадян по Україні. У листі має описуватися досвід організації по роботі з Верховною Радою України, Секретаріатом Кабінету Міністрів України та/або Секретаріатом Президента України. У пропозиції має також описуватися рівень знання організацією базового законодавства та нормативних актів, що складають основу для законотворчої роботи та реалізації державної політики. Також має висвітлюватися досвід організації у проведенні тренінгів та розробці навчальних матеріалів. Зрештою, у пропозиції має міститися пропонований бюджет організації зі створення мінімум 30 Пунктів доступу громадян по всій Україні до лютого 2010 р.

КІНЦЕВИЙ СТРОК ПОДАННЯ: до 17.00 25 лютого 2009 р.

ПРОХАННЯ ПОДАВАТИ ЗАЯВКИ ЗА АДРЕСОЮ:
Програма сприяння парламенту України (ПСП ІІ)
Програма розвитку законотворчої політики — ПДГ
01001, Україна, Київ, вул. Заньковецької 5/2, кв. 82
Тел. /факс: +38 044 278 2136 Caps@iupdp.org