весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 11 лютого 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/2/11/27_kriminalnih_sprav_porusheno_proti.htm
27 кримінальних справ порушено проти депутатів! Слідчими органів прокуратури області протягом 2008 року закінчено розслідуванням 511 кримінальних справ, до суду з обвинувальним висновком направлено 484 справи. Про це сайту "весь Кіровоград" повідомила прес-служба прокуратури Кіровоградської області.

За матеріалами наглядових перевірок у поточному році порушено 413 кримінальних справ, направлено до суду - 353.

Прокурорами минулого року порушено 34 актуальних кримінальних справи у сфері службової та господарської діяльності, зокрема в порядку нагляду за додержанням і застосуванням законів порушено 16 кримінальних справ, де збитки складають понад 500 тис. грн, з них 8 справ - понад 1 млн. грн.

За словами начальника відділу прокуратури області Олега Смирнягіна з ознаками корупційних діянь направлено до суду 63 справи, в яких суб'єктами корупційних діянь є високопосадовці та відповідальні працівники правоохоронних органів. Серед направлених до суду справи за обвинуваченням колишнього начальника державної екологічної інспекції в області, та двох його заступників у вимаганні та одержані хабарів на загальну суму 42 тис. грн., начальника одного із відділу ДПА у області у вимаганні та одержані хабара в сумі 15 тис. грн., голови однієї РДА в одержанні хабара в сумі 5 тис. грн., двох начальників ВДВС та інші.

Щодо депутатів усіх рівнів в поточному році порушено 27 кримінальних справ, з яких 28 спрямовано до суду з обвинувальним висновком.

Стосовно працівників органів внутрішніх справ порушено 11 кримінальних справ, до суду направлено 7 справ.

Відносно працівників податкової адміністрації в поточному році порушено 7 кримінальних справ, які розслідувані та спрямовані до суду, з них 3 за фактами одержання хабарів.

За ознаками хабарництва направлено до суду 15 кримінальних справ, з них за фактами одержання хабара 14.

По закінчених та направлених до суду справ з обвинувальним висновком встановлено збитків на суму 19028 тис. грн., відшкодовано збитків на суму 7347 тис. грн., накладено арешт на майно на суму 5688 тис. грн.