весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 10 лютого 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/2/10/v_reanimaciyu_z_opikami_dostavleno.htm
В реанімацію з опіками доставлено чоловіка! Вчора, 9 лютого, у Кіровограді, в Кіровському районі по вулиці Героїв Сталінграда внаслідок необережного поводження 57-річного господаря з вогнем під час куріння виникла пожежа домашніх речей у квартирі 9-поверхового житлового будинку.

Палія врятовано та з опіками тіла 50-70% кінцівок живота 3-4 ступенів доставлено до реанімаційного відділення обласної лікарні. Стан хворого тяжкий.

Про це сайту "весь Кіровоград" повідомила прес-служба ГУМНС України в Кіровоградській області.

Місце і коротка характеристика надзвичайних подій:

09.02.2009 Маловисківський район, с.Мар'янівка: підрозділом місцевої пожежно-рятувальної служби врятовано 29-річного чоловіка, який під час рибної ловлі провалився під кригу та не міг самостійно вибратись. Потерпілого з діагнозом переохолодження направлено до лікарні с.Велика Виска Маловисківського району.

09.02.2009 Кіровоградський район, с.Підгайці: підрозділом місцевої пожежно-рятувальної служби надано допомогу по відкачуванню замуленої води з колодязя.

09.02.2009 м.Олександрія: внаслідок переохолодження 71-річний чоловік отримав обмороження кінцівок ніг ІІ-ІІІ ступенів. Він самостійно звернувся до приймального відділення Олександрійської центральної міської лікарні.