весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 10 лютого 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/2/10/pidpriyemec_hotiv_zarobiti_na_nesplati.htm
Підприємець хотів заробити на несплаті ПДВ! Звичайно всім хочеться швидко, не прикладаючи зайвих зусиль розбагатіти. Навіть не потрібно запитувати, хто не має такого бажання. Тим більше сьогодні, коли кожна зароблена копійчина в умовах кризи дається працею та потом. Але швидке збагачення не повинно межувати з криміналом.

Директор приватного підприємства зі Знам'янського району вирішив не ламати голову та не сушити мозок розмірковуючи про заробіток на хліб насущний. А придумав хитрий, як на його думку, спосіб нажитись за рахунок держави, тобто за наш з вами рахунок, - повідомляє управління податкової міліції ДПА в Кіровоградській області.

Схема вже давно придумана, але й відповідальність за її втілення в життя звичайно передбачена кримінальним кодексом. Склав та подав до Знам'янської ОДПІ наш директор податкові декларації з ПДВ з недостовірними даними та не сплатив до бюджету біля півтора мільйона гривень.

За вказаним фактом слідчим відділом податкової міліції ДПА в області порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст. 212 Кримінального кодексу України.