весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 10 лютого 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/2/10/nezabarom_vesnjanopolovi_roboti.htm
Незабаром весняно-польові роботи, Кіровоградщина до них готова!? Чи готова Кіровоградщина до весняно-польових робіт? Іван Владов, начальник головного управління агропромислового розвитку Кіровоградської облдержадміністрації запевняє, що практично готова, не дивлячись на всі проблеми сьогодення.

Під час сьогоднішньої прес-конференції в облдержадміністрації, Іван Владов повідомив, що 96% площ посівів зерна знаходяться у доброму та задовільному стані, зокрема, завдяки сприятливим погодним умовам.

Не дивлячись на те, що ціна на мінеральні добрива зросла на 50-60%, сільськогосподарські підприємства забезпечені ними на 71%. Окрім цього, забезпеченість паливно-мастильними матеріалами з кожним днем зростає, на сьогодні сільськогосподарські підприємства забезпечені ними більше, ніж на 80%. А от матеріально-технічні ресурси мають більше, ніж 90%-ву готовність.

Стосовно ж фінансового стану підприємств, то ситуація така: власними обіговими коштами господарства забезпечені лише на 57%, решту потрібно брати в кредит, або укладати бартерні угоди. Нині ж, 131 млн. грн. кредитів сільськогосподарських підприємств треба пролонгувати до нового врожаю.