весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 10 лютого 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/2/10/dolja_molochnoyi_galuzi_v_rukah_kooperativnih.htm
Доля молочної галузі в руках кооперативних господарств! Іноземних інвестицій на території Кіровоградщини майже немає. Розповів під час пре-конференції в ОДА Іван Владов, начальник головного управління агропромислового розвитку Кіровоградської облдержадміністрації. Уряд багато обіцяє, однак час покаже, як воно буде далі. Але так чи інакше, розраховувати треба на власні сили.

За словами Івана Владова, обласним бюджетом цього року передбачено придбання холодильників та модулів для зберігання молока. Техніка призначена для кооперативних господарств. Скоріше за все тендер буде розіграний між чотирма кооперативними господарствами, що розташовані на території Знам'янського району. Тривалий час і дуже успішно там працює, наприклад, кооператив «Іванковецький світанок», який очолює Валентин Луценко.

Сьогодні, молочарство на території Кіровоградської області залежить перш за все від сільського населення, адже 70% великої рогатої худоби утримуються в домашніх господарствах. Переробляти молочну сировину немає кому, тож, молоко у людей скуповується практично за копійки.

А встановлені холодильні установки та модулі в кооперативних господарствах за пів року, практично, окуповують себе і починають приносити прибутки.