весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 9 грудня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/12/9/maizhe_100_ton_metalobruhtu_vilucheno.htm
Майже 100 тон металобрухту вилучено податковою міліцією Кіровоградщини. Питання незаконної діяльності окремих ділків, що стосується операцій з брухтом чорних кольорових металів, не втрачає актуальності, незважаючи ані на економічну, ані на політичну ситуації в державі. Чим більші суми коштів проходять повз державну скарбницю, тим більший опір чиниться правоохоронцям, які намагаються повернути ріки нелегальних коштів до бюджетних берегів. Про це повідомляє управління податкової міліції ДПА у Кіровоградській області.

В результаті проведених оперативно-пошукових заходів податковою міліцією області виявлено підприємство, яке займалось заготівлею та переробкою металобрухту чорних металів. Правда, не маючи відповідних дозволів та ліцензій. В ході проведення огляду території на відкритому майданчику було виявлено факт зберігання металевих брухту та відходів у кількості 30 тон. Тут же, на залізничній колії, стояв готовий до відправки вантажний вагон, заповнений відходами чорних металів. Посадові особи підприємства не змогли надати податківцям навіть найнеобхідніші документи, які б підтверджували походження виявленого брухту.

Зазначений металолом та відходи чорний металів, які знаходились на відкритій площадці та у залізничному вагоні (а це близько 100 тон), було описано та вилучено. Орієнтовна вартість товарно-матеріальних цінностей складає близько 120 тисяч гривень. Для прийняття рішення згідно чинного законодавства матеріали та вилучений товар передано до УМВС України в Кіровоградській області відповідно до підслідності.