весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 9 грудня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/12/9/dozvil_na_budivnictvo_supermarketa.htm
Дозвіл на будівництво супермаркета у сквері Слави виданий задовго до Пузакова. Дозвіл на будівництво супермаркета на третині території Скверу Слави Кіровограда був виданий у 2004 році, задовго до початку діяльності на посаді міського голови Володимира Пузаков - повідомляє офіційний сайт Кіровоградської міської ради.

Зважаючи на численні спекуляції щодо реконструкції скверу на одному з телеканалів обласного центру, Володимир Пузаков на прес – конференції у міській раді наголосив на тому, що у даному випадку міській владі залишається лише жорстко контролювати хід проектних і будівельних робіт на цій ділянці землі.

Міський голова зауважив, що саме наполегливість нині діючої влади змусила орендаторів землі змінити проект з типового одноповерхового на оригінальний двоповерховий, який має стати справжньою окрасою цієї частини міста.

Щодо безпосередньо самого Скверу Слави, міський голова звернув увагу, що він у теперішньому стані жодним чином не відповідає своєму статусу і потребує значних інвестицій для реконструкції.

Міський голова запевнив журналістів, що будівництво супермаркету не розпочнеться раніше, ніж буде проведено благоустрій території скверу. При цьому, після реконструкції пам'ятника і зеленої зони, одне з улюблених місць відпочинку кіровоградців має отримати вигляд не гірший за площу перед міською радою.