весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 8 грудня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/12/8/na_kirovogradshini_rozpochali_pidgotovku.htm
На Кіровоградщині розпочали підготовку до весняно-польових робіт. Стан виконання доручень голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Володимира Мовчана та поточна ситуація в сферах промисловості, аграрного господарства та охорони здоров'я. Ці питання розглядалися на традиційній щопонеділковій нараді з керівниками структурних підрозділів, - повідомляє канал "Кіровоград".

В області вже розпочалася підготовка до весняно-польових робіт. Поки що проблемним є питання забезпечення аграрних господарств мінеральними добривами. Далеко не всі з них мають їх у наявності. А от стан сходів озимих культур дозволяє з оптимізмом дивитися на майбутній урожай.

Щодо ситуації у сфері охорони здоров'я, то в області у кількох районах спостерігається ріст захворюваності на ГРВІ та грип. У реанімаційних відділеннях нині перебуває 12 чоловік. Ще майже 800 лікуються у стаціонарах. На щастя, за минулий тиждень на Кіровоградщині не було зафіксовано жодного випадку смерті від ускладнень грипу.

У порівнянні з минулим роком, промислова галузь області в листопаді в цілому спрацювала дещо краще. Однак є і проблемні території, де такими показниками похвалитися поки що не можуть. За підсумками апаратної наради голова обласної державної адміністрації Володимир Мовчан доручив керівникам структурних підрозділів в найкоротший термін підготувати пропозиції щодо корегування бюджетних видатків цього року та розробити програму соціально-економічного розвитку Кіровоградщини на 2010 рік.