весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 8 грудня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/12/8/maizhe_100_ton_metalolomu_vilucheno.htm
Майже 100 тон металолому вилучено податковою міліцією Кіровоградщини. Питання незаконної діяльності, що стосується операцій з брухтом як чорних так і кольорових металів, не втрачає актуальності незважаючи а ні на економічну, а ні на політичні ситуації в державі. Чим більші кошти проходять повз державну скарбницю тим більший опір чиниться правоохоронцям, які намагаються повернути ріки нелегальних коштів до бюджетних берегів, - повідомляє управління податкової міліції ДПА в Кіровоградській області.

В результаті проведених оперативно-пошукових заходів податковою міліцією області виявлено підприємство, яке займалось заготівлею та переробкою металобрухту чорних металів не маючи на то відповідних дозволів та ліцензій. В ході проведення огляду території на відкритій площадці було виявлено факт зберігання брухту та відходів у кількості 30 тонн. Тут же, на залізничній колії, готовий до відправки стояв вантажний вагон, заповнений відходами чорних металів. Посадові особи підприємства не змогли надати податківцям навіть найнеобхідніші документи, які б підтверджували походження виявленого брухту.

Зазначений металолом та відходи чорний металів, які знаходились на відкритій площадці та у залізничному вагоні, а це близько 100 тон, було описано та вилучено. Орієнтовна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей складає біля 120 тисяч гривень. Для прийняття рішення згідно чинного законодавства матеріали та вилучений товар передано до УМВС України в Кіровоградській області, відповідно до підслідності.