весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 8 грудня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/12/8/kirovogradskii_ditjachii_hudozhnii.htm
Кіровоградській дитячій художній школі виповнилося 50 років! Кіровоградська дитяча художня школа імені Олександра Осмьоркіна відсвяткувала свій півстолітній ювілей. За цей час більше двох тисяч юних кіровоградців зробили тут свої перші кроки у світ мистецтва. Більшість з випускників потім стали членами Національної спілки художників, лауреатами різноманітних премій, професорами та доцентами вищих навчальних закладів. Привітати свій рідний заклад прийшло чимало колишніх учнів і молода зміна, - повідомляє канал "Кіровоград"

Художня освіта на Кіровоградщині зародилася ще 130 років тому з вечірніх рисувальних класів при Єлисаветградському реальному училищі. Звідти бере свій початок і Кіровоградська дитяча художня школа, яка є однією з перших в Україні. Спочатку заклад розміщувався в приміщенні обласної бібліотеки для дітей імені Аркадія Гайдара. Там же, більше тридцяти років, у трьох класах, з десяток педагогів і навчали юних кіровоградців прекрасному.

Зараз у школі навчається близько чотирьохсот учнів. А долучають їх до мистецтва 15 викладачів. Більшість з них - це ветерани, які працювали ще у часи зародження школи. Сьогодні для молоді у закладі створені усі необхідні умови: просторі класи-майстерні, чудове освітлення, багатий методичний фонд та оснащення. Творчі досягнення дітей можна було переглянути і під час урочистостей.

Учні цього закладу стають постійними лауреатами різноманітних Міжнародних та Всеукраїнських премій.

Щороку художня школа готує близько сотні молодих майстрів пензля. Усього ж, за п'ятдесят років заклад нараховує понад дві тисячі випускників. Тож, оцінити рівень дитячої художньої школи можна було і за довжелезною чергою, яку утворили бажаючі привітати своїх викладачів з поважним ювілеєм.