весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 8 грудня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/12/8/igri_vladi_vidbulis_u_kirovogradi.htm
«Ігри влади» відбулись у Кіровограді. Таку гру розробила й запропонувала молодими людям з активною громадянською позицією Спілка молодих політологів. У нашому обласному центрі ігри, які тривали 2-ва дні, пройшли за підтримки обласної громадської організації «Моя Кіровоградщина», - повідомляє канал "Кіровоград".

У червні нинішнього року Спілка молодих політологів України презентувала цікаві інтелектуальні змагання для молоді «Ігри влади». Їх суть полягає в тому, що учасники змагань самі моделюють державу з усіма її законами, необхідними для життя громадян. У Кіровограді ця гра пройшла вперше, між собою змагались більше тридцяти учасників – студентів з восьми вищих навчальних закладів. Проведення заходу стало можливим завдяки громадській організації «Моя Кіровоградщина». ЇЇ керівник Василь Моцний, який має за плечима 24-ри роки державної служби на посадах різних рівнів, в органах місцевого самоврядування і виконавчій владі, упевнений – саме освічена молодь має стояти у витоків розвитку будь-якої області, країни в цілому. Тому повправлятись у подібних змаганнях думаючим молодим людям на користь.

Кожен з присутніх на початку гри мав витягти жереб, яким визначалось, до якої верстви суспільства він належатиме. А далі вже, залежно від власної кмітливості й вміння приймати швидко і правильно рішення, молоді люди будували собі кар'єру і дбали про розвиток держави. Перемога, звісно, полягала у тому, щоб зайняти найвищий державний пост. Президентом став вихованець Державної льотної академії Олександр Бондаренко. Однак призи отримали і усі інші перші особи умовної держави. Хоч задоволеними лишились усі учасники гри.

Молоді люди з захопленням грались у владу. Однак, коли в реальному житті влада грається своїми повноваженнями, громадянам непереливки, каже Василь Моцний.