весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 8 грудня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/12/8/diti_kirovogradshini_vivchayut_pravila.htm
Діти Кіровоградщини вивчають правила безпечної поведінки. На Кіровоградщині стартував Тиждень знань безпеки життєдіяльності у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах, який, зазвичай, відповідно до Положення про його проведення, проходить у листопаді, та свої корективи у цьому році вніс грип, - повідомляє центр пропаганди ГУМНС в Кіровоградській області.

Наразі у всіх школах і дитячих садочках особлива увага приділяється вивченню дітьми правил безпечної поведінки та дій у екстремальних ситуаціях, а щоб вони могли якнайкраще засвоїти матеріал педагоги і вихователі підготували для них цікаві та пізнавальні заходи.

Працівники центру пропаганди головного управління спільно з управлінням освіти Кіровоградської міської ради з метою методичної допомоги та контролю здійснили рейдову перевірку навчальних закладів обласного центру. Виявилося, що педагоги поставилися до підготовки та проведення тижня з усією відповідальністю, адже саме вони добре розуміють, що знання отримані у дитинстві є основою для формування світогляду людини та правил її поведінки, у тому числі і безпечної життєдіяльності. Такі рейди активно тривають і в районах області.