весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 8 грудня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/12/8/bilshe_29_milioniv_napravili_podatkivci.htm
Більше 29 мільйонів направили податківці Кіровоградщини до Держбюджету. Основним завданням податкової міліції є повернення коштів державі, які незаконно перетекли до кишень горе-підприємців. 29 мільйонів 332,5 тисяч гривень забезпечено надходжень до Державного бюджету у січні – листопаді нинішнього року заходами податкової міліції Кіровоградської області.

3 мільйони 625,7 тисяч гривень відшкодовано до бюджету в ході оперативного супроводження кримінальних справ.

В ході розслідування кримінальних справ накладено арештів на майно на суму 7 мільйонів 870,8 тисяч гривень та на розрахункові рахунки на суму 417 тис. грн., - повідомляє ДПА у Кіровоградській області.

По кримінальних справах, направлених до суду у поточному році встановлена сума збитків – 3 мільйони 122,8 тисяч гривень, станом на 1 грудня нинішнього року відшкодовано вже 2 мільйони 768,9 тисяч гривень.

За результатами відпрацювання фіктивних суб'єктів господарювання та «конвертаційних» центрів за одинадцять місяців 2009 року мобілізовано до бюджету 192,6 тисяч гривень.

За 11 місяців цього року підрозділами примусового стягнення коштів управління податкової міліції ДПА в області мобілізовано до державного бюджету коштів на суму 9 мільйонів 174 тисяч гривень, накладено 103 адміністративних арешти на активи підприємств-боржників в результаті чого до бюджету мобілізовано коштів на суму 4,8 мільйонів гривень.