весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 7 грудня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/12/7/socialne_taksi_viklikali_jak.htm
Соціальне таксі викликали? Як відомо, на початку грудня в Україні відзначається Міжнародний день інваліда, з нагоди якого відбулося кілька заходів у Ленінському районі міста Кіровограда.

Так, 2 грудня 2009 року о 10:00 у територіальному центрі соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян Ленінського району відбулася презентація соціального таксі.

Новенький мікроавтобус «ГАЗель», придбаний, до речі, за кошти районного бюджету, покликаний полегшити людям з фізичними вадами доступ до необхідних установ. Окрім цього, трьомстам підопічним територіального центру, переважно інвалідам, було вручено матеріальні допомоги від районної ради. Вручаючи людям кошти та продуктові набори, голова Ленінської районної у м. Кіровограді ради Петро Романюк підкреслив, що завдячуючи зусиллям уряду на чолі з Юлією Тимошенко усі соціальні виплати відбуваються вчасно та у повному обсязі – і це не зважаючи на фінансову кризу.

3 грудня районною владою буде влаштовано 60 благодійних обідів для інвалідів Ленінського району за сприяння адміністрацій кафе «Таксі» та «Сафарі».

Окрім цього, до початку грудня було завершено капітальний ремонт приміщення громадської приймальні з питань соціальних виплат, що при районному управлінні праці та соціального захисту населення. За словами начальника управління, депутата Ленінської районної у місті ради Володимира Римара, дані роботи були проведені за кошти Європейського банку реконструкції та розвитку з використанням енергозберігаючих технологій. Тепер громадяни району, зокрема, інваліди, матимуть змогу оформлювати документи на соціальні виплати за принципом «єдиного вікна».