весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 7 грудня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/12/7/kirovogradski_rjatuvalniki_znjali.htm
Кіровоградські рятувальники зняли з балкону шестиповерхівки 30-річного чоловіка! Вчора, 6 грудня, у Кіровограді по вул. 50 років Жовтня місцеві рятувальники надали допомогу по зніманню з балкону квартири на шостому поверсі 30-річного чоловіка. Про це повідомляє прес-служба ГУМНС України в Кіровоградській області.

За інформацією прес-служби, з 4 по 7 грудня 2009 року
надзвичайних ситуацій державного, регіонального, місцевого та об'єктового рівня не виникало.

Місце і коротка характеристика надзвичайних подій:

4.12.09 м. Знам'янка, Диківський роз'їзд: виникла пожежа 20 кв м домашніх речей у квартирі шестиквартирного житлового будинку. Її причина та збитки встановлюються.

4.12.09 Світловодський район, с. Калантаїв: через коротке замикання електромережі виникла пожежа 10 кв м покрівлі господарчої споруди у домоволодінні.

5.12.09 Бобринецький район, с. Жовтневе, р. Інгул: внаслідок необережного поводження на воді загинув 55-річний чоловік, тіло якого місцевими жителями вилучено з води. Обставини загибелі та причина смерті встановлюються.

5.12.09 Петрівський район, траса П'ятихатки-Кривий Ріг: місцевими рятувальниками надано допомогу працівникам ДАІ по вилученню тіла загиблої пасажирки з автомобіля, який зіткнувся з деревом через те, що його водій не впорався з керуванням.

6.12.09 м. Кіровоград, вул. Попова: необережне поводження з вогнем під час куріння 47-річного сина господаря спричинило пожежу постільних речей у квартирі дев'ятиповерхового житлового будинку.

6.12.09 м. Кіровоград, Ленінський район, вул. Водоп'янова: місцевими рятувальниками надано допомогу комунальним службам міста по відкачуванню води з траншеї, для проведення ремонтних робіт.