весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 7 грудня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/12/7/bezpritulnii_zastupnik_kirovogradskogo.htm
«Безпритульний» заступник кіровоградського губернатора. Нахабство українських чиновників часто сягає гімалайських вершин. А український народ, хоч і має щеплення від довіри владі, не перестає дивуватися прокурорським квартирам у Баден-Бадені, суддівським «колядуванням» та ексклюзивному чиновницькому автопарку, якому можуть позаздрити навіть арабські шейхи.

Зазвичай нашу слуги народу вищого та середнього рівня за посадами, пропрацювавши на посадах чиновників, сором'язливо ховають очі, коли їх запитують про дорогу автівку чи престижне житло. Найхитріші з них невпевнено кивають у бік дружини чи чоловіка, які буцімто і утримують на високому фінансовому рівні сім'ю службовця. А сам чиновник всього себе віддає служінню народу за скромну бюджетну зарплатню. Випадок, який ми розберемо нижче, своєю зухвалістю вибивається із такого традиційного ряду.

У редакцію нашого Інтернет-видання потрапила копія договору купівлі-продажу квартири у місті Кіровоград, датованого 4-м березня 2009 року. У цьому договорі юридична особа ТОВ «Виробничо-комерційна фірма «Шанс», місцем знаходження якого є місто Олександрія, в особі директора Беспальченка Володимира Миколайовича, продає фізичній особі Ревенку Анатолію Дмитровичу квартиру за номером 33 у будинку по вулиці Академіка Корольова, 9-а у місті Кіровограді. Квартира, про яку йде мова, має дві кімнати, і загальна площа її складає 66,1 квадратних метрів.

На перший погляд, договір не відрізняється нічим від подібних собі документів про купівлю-продаж нерухомого майна, якби не кілька «але». По-перше, сума, яку сплатив покупець за цю квартиру, складає 70 500… не доларів, а гривень. Навіть у в умовах економічної кризи простому кіровоградцю неможливо буде знайти житло подібного рівня навіть за суму втричі більшу, аніж зазначена у договорі. Ми зателефонували у кілька кіровоградських агенцій нерухомості, де нам повідомили, що подібне житло у цьому районі міста коштуватиме від 30 до 45 тисяч доларів. З цього випливає кілька припущень. Можливо, сторони свідомо занизили ціну житла, або між покупцем та продавцем певні стосунки, що дозволяють продавати квартиру за мізерною ціною?!

Детальніше читайте тут!