весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 6 грудня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/12/6/vitannja_z_dnem_zahisnika_vitchizni.htm
Вітання з днем Захисника Вітчизни - від Юрія Тітова! На адресу редакції Інтернет-видання "весь Кіровоград" надійшов лист, підписаний Юрієм Тітовим, головою Кіровоградської міської організації Партії регіонів.

У листі йдеться: "Шановні військовослужбовці Українських збройних сил! Дозвольте поздоровити Вас - офіцерів, солдатів та матросів армії та флоту - тих, хто несе службу сьогодні, та тих, хто вже сповна виконав свій обов'язок перед Вітчизною, адже цієї неділі свято - у Вас всіх.

Українська армія – молода, як і сама Україна, та на її доволі короткий вік - як і на вік нашої незалежної держави, вже припало немало випробувань. Як і наша держава, Українська армія в ці роки проходить складні етапи становлення, росту та розвитку. І зараз вона переживає дуже непрості часи – процес переходу військ на професійну основу, їх реформування, на жаль, став предметом політичних ігор теперішніх горе-керманичів країни.

Сьогодні замість обіцяних європейських стандартів маємо десятки й сотні тисяч контрактників, що залишають лави збройних сил, бо не отримають зарплатні. Сьогодні замість питань покращення умов несення служби наших захисників та підвищення обороноздатності нашої країни керівники найвищого рівня часто-густо думають лише про те, як нагріти руки на відчуженні військового майна.

Та сьогодні, як і вчора, і позавчора, Ви несете варту на кордонах нашої держави, оберігаєте мир та спокій громадян України, розуміючи, що робити це - комусь треба, незважаючи на будь-які проблеми та труднощі. І за це – низький Вам уклін, за це Вам вдячні ми всі – цивільні мешканці країни, задля безпеки яких ви кожного дня несете нелегку службу. Здоров'я, щастя, добробуту Вам та Вашим родинам, та змін – тільки на краще!

Зі святом, захисники Вітчизни!"