весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 31 грудня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/12/31/privitannja_z_novim_rokom_ta_rizdvom.htm
Привітання з Новим роком та Різдвом! На адресу редакції Інтернет-видання "весь Кіровоград" надійшов вітальний лист від депутатів Кіровоградської міської ради.

У листі йдеться:

Дорогі кіровоградці, шановні земляки! Передсвяткове піднесення, запах свіжої хвої та мандаринів, сяючі гірлянди – все це незмінні атрибути Новорічних та Різдвяних свят, що наближаються. Для багатьох із нас ці свята залишаються найголовнішими та найочікуванішими протягом усього року. У всі часи люди свято вірили в те, що «як зустрінеш Новий рік, так його і проведеш», і тому намагалися відзначити це свято гідно.

Тож прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай ці свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть вам і вашим родинам добро, мир і злагоду. Нехай у кожну вашу оселю завітає Різдвяний Ангел і виконає всі ваші найзаповітніші бажання. Нехай він принесе вам добробут, спокій, надію на краще і впевненість у майбутньому.

Бажаємо, щоб саме у 2010 році Ви зробили все те, про що давно мріяли. Віримо, що у Новому році ви відчуєте турботу з боку колег, тепло друзів та близьких!

Щастя вам, міцного здоров'я, здійснення найзаповітніших мрій!
Бажаємо гарного настрою і любові, нехай у вашому житті панують гармонія та удача! З Новим 2010 Роком!

З повагою депутати Кіровоградської міської ради Віктор Кухаренко, Сергій Неділько, Григорій Дрок, Юрій Шаров, Вікторія Касьянова, Сергій Хільченко, Олег Лунгул