весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 30 грудня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/12/30/velikii_lider_velikoyi_naciyi_takoyu.htm
Великий лідер великої нації! Такою була тема літературної конфеернції, що відбулася минулого тижня у Кіровоградському державному педагогічному університеті. Про це сайту "весь Кіровоград" повідомила Інна Тільнова, очільник Прес-служби КОО "Молодий Народний Рух". Конференція була присвячена пам'яті В'ячеслава Чорновола.

Багато хто погодиться з тим, що головна задача лідера - не дати вмерти надії. Навіть у тому випадку, коли сам лідер нації, держави, громади покидає цей світ, надія, запалена його мудрістю і знаннями, продовжує жити. Саме так є із пам'яттю про В'ячеслава Чорновола, чия постать ось уже кілька десятиліть є символом боротьби за незалежну Україну, символом надії на краще майбутнє і упевненості у цьому майбутньому.

Конференція була організована членами Кіровоградської обласної молодіжної громадської організації «Молодий Народний Рух» в особі заступника голови КОО МНР Олександра Бондаренка. Наблизили присутніх до легендарної постаті політика і журналіста,
громадського діяча і письменника у своїх виступах ректор КДПУ ім. В.
Винниченка Григорій Дмитрович Клочек, голова Кіровоградської обласної організації НСПУ Василь Васильович Бондар та інші учасники.
Після конференції присутні мали змогу подивитися фільм «Той, хто
розбудив кам'яну державу».