весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 30 грудня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/12/30/u_kirovogradskii_shkoli_olimpiiskogo.htm
У кіровоградській школі олімпійського резерву «Надія» привітали спортсменів. Учора, 29 грудня, у кіровоградській СДЮШОР «Надія» відбулось новорічне свято. Майбутні спортсмени зібрались біля ялинки. Але це було не лише традиційне зимове свято – шанували тих, завдяки кому за 2009 рік було набрано 10190 очок на змаганнях різних рівнів - повідомляє кореспондент Інтернет-видання "весь Кіровоград".

Серед них призерка ХХІ Дефлімпійських ігор Анна Товста та фіналістка – Ірина Терещенко . Вшанували також пловців Анну Євчак, Дар'ю Дуброву , гімнастів Аліну Кравченко, Ольгу Токарчук, Настю Лункан, Дмитра Савенка, Максима Бондара тощо, важкоатлетів Настю Келар, Тетяну Варламову та їх тренерів. Урочисто було вручено посвідчення майстра спорту України Наталці Гаврилович .

Захід відвідали Володимир Мовчан, губернатор Кіровоградщини та Володимир Пузаков, мер Кіровограда. Крім того, директор школи Олег Соколовський Миколайович влаштував високим гостям екскурсію по школі. Він похвастався новим залом для тренувань з важкої атлетики, який не поступається кращим спортивним базам за оснащенням, але ще нещодавно був напівпідвальним приміщенням практично в аварійному стані.