весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 30 грудня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/12/30/miska_vlada_vidnovit_skver_slavi.htm
Міська влада відновить сквер Слави коштами мережі "АТБ"! Один мільйон 200 тисяч гривень зобов'яже міська влада вкласти у реконструкцію парку Слави ТОВ «АТБ-Інвест», яке має намір будувати там торговельний центр.

Виконавчими органами міської ради вже підготовлений проект інвестиційного договору, згідно з яким «АТБ-Інвест має профінансувати демонтаж і перенесення пам'ятника Героям громадянської та Великої Вітчизняної воєн з розміщенням скульптур обличчям у бік Дендропарку, переоблицювання стяга пам'ятника, облаштування зовнішнього освітлення, упорядкування доріжок, клумб та газонів з встановленням автоматичної системи поливу, заміну дерев та кущів, вимощення алей тротуарною плиткою, встановлення нових лавочок та урн для сміття. Про це повідомив начальник управління містобудування та архітектури міської ради Григорій Литвин. За його словами, зусилля міської влади сьогодні спрямовані на те, щоб парк Слави відповідав своїй назві.

Що стосується самого будівництва торговельного центру, то за інформацією Григорія Литвина, воно розпочнеться не раніше весни наступного року. Прокладення газопроводу, яке відбувається нині на території парку, жодного відношення до зведення супермаркету не має, пише сайт Кіровоградської міської ради