весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 30 грудня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/12/30/kirovograd_oberigatime_poklinnii.htm
Кіровоград оберігатиме Поклінний Хрест. Вчора, 29 грудня, Володимир Мовчан , голова Кіровоградської облдержадміністрації разом з Володимиром Пузаковим , Кіровоградським міським головою, прийняли участь в церемонії освячення Хреста на виїзді з Кіровограда, у київському напрямку - повідомляє кореспондент Інтернет-видання "весь Кіровоград".

Біля хреста зібралось багато прихожан з різних церков Кіровограда та церковних діячів, які прочитали молебень та освятили хрест.

На церемонії освячення отець Петро , настоятель Спасо-Преображенського собору звернувся зі словами вдячності до тих людей, які своїми коштами допомогли встановити поклінний хрест. Та вручив Володимиру Пузакову ікону святої праведної Єлизавети - покровительки міста.

Володимир Пузаков поцілував подаровану ікону та від імені Кіровоградської міської ради привітав присутніх прихожан з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим: «Дуже гарно, що рік завершується саме такою урочистою та знаменною подією, як освячення хреста. Тепер цей поклінний Хрест буде зустрічати всіх хто приїжджатиме в наше місто та оберігатиме Кіровоград».

Подивитись фото зроблені Олегом Шрамко з місця освячення Хреста можна тут