весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 3 грудня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/12/3/yuliyi_timoshenko_proponuyut_kupiti.htm
Юлії Тимошенко пропонують купити дачу в Кіровограді! Не так давно прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко заявила, що не вірить у шкідливий вплив радіації на організм людини. А в Кіровограді, як відомо, незабаром перестануть переробляти уранову руду, а лише видобуватимуть та переправлятимуть у Дніпропетровськ. Тож, треба готуватися до того, що автомобільні траси Кіровоградської області незабаром теж стануть розповсюджувачами радіації.

Сьогодні в Кіровоградському прес-клубі реформ відбулась прес-конференція представників Української Національної Ради, на якій були присутні Дмитро Павличко, поет, Герой україни, Голова Організаційного комітету УНР, Микола Поровський, заступник Голови центрального виконкому оргкомітету УНР та Віктор Погрібний, письменник, лауреат республіканських літературних премій імені Нечуя Левицького та Остапа Вишні, голова обласного літоб'єднаня «Степ», голова Кіровоградського відділення Конгресу Української інтелігенції.

Микола Поровський під час прес-конференції заявив, що готовий навіть за власний кошт придбати для Юлії Тимошенко дачу, неподалік від уранових шахт у Кіровограді, щоб Прем'єр-міністр на собі могла перевірити, як впливає радіація на людський організм.