весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 3 грудня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/12/3/pidpriyemci_nezakonno_zavishuyut_cini.htm
Підприємці незаконно завищують ціни. Державна інспекція з контролю за цінами в Кіровоградській області повідомляє, що за період з 25 листопада по 02 грудня 2009 р. інспекцією проведені 3 перевірки додержання державної дисципліни цін підчас реалізації суб'єктами господарювання продовольчих товарів, в 2 встановлені порушення. За результатами перевірок надіслані приписи про усунення порушень.

Перевіркою приватного підприємця Пілішвілі О.В. (м. Світловодськ) виявлено реалізацію ковбас варених, яєць курячих, круп, сметани, масла, та олії із застосуванням торговельних надбавок в розмірах від 13,2 до 15,0 %, борошна – 9,4%, до ціни посередника.

Граничні рівні розмірів торговельних надбавок дорівнюють - 10% при реалізації борошна та 15% на інші продукти харчування до ціни виробника. Встановити застосований рівень торгівельної надбавки до ціни виробника неможливо через відсутність у фізичної особи - підприємця декларацій зміни оптово–відпускних цін виробників продовольчих товарів

Перевіркою приватного підприємця Гайдукової В.В. (м. Олександрія) виявлено реалізацію молока, сметани, масла, макаронних виробів, олії, круп, ковбас варених, яєць курячих, цукру із застосуванням торговельних надбавок в розмірах від 4,7 до 13,5 % до цін посередників, борошно реалізувалось з торговельною надбавкою 6,5% до ціни посередника. Встановити застосований рівень торгівельної надбавки до ціни виробника неможливо через відсутність у фізичної особи підприємця декларацій зміни оптово – відпускних цін виробників продовольчих товарів.