весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 3 грудня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/12/3/otp_bank_provodit_novu_akciyu_po.htm
OTP Bank проводить нову акцію по строкових депозитах для приватних клієнтів. OTP Bank проводить нову акцію по строкових депозитах для фізичних осіб - «10 шансів виграти 10 000 гривень до 2010 року», що триватиме з 01 грудня 2009 року по 05 лютого 2010 року. За її умовами, кожний клієнт, який у цей період розмістить у будь-якій установі АТ «ОТП Банк» строковий депозит, матиме можливість виграти грошовий приз у розмірі 10 тисяч гривень, що будуть перераховані на його поточний рахунок в національній валюті.

У акції беруть участь наступні види строкових депозитів:
- депозит з виплатою відсотків після закінчення дії договору;
- депозит із щомісячною сплатою відсотків;
- депозит з правом поповнення та виплатою відсотків після закінчення дії договору.

Валютою депозиту виступають долари США, євро, швейцарські франки або гривні. Визначення переможця відбуватиметься щотижня шляхом випадкового вибору одного депозиту серед усіх депозитів-учасників акції. Детальніше про умови акції можна дізнатися за телефоном: 0-800-300-0-50, або на корпоративному веб-сайті банку

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc., чия ринкова частка в Угорщині становить 23% і який у цьому році відзначив 60-річчя від дня свого заснування.

Згідно даних АУБ, станом на 1 жовтня 2009 року OTP Bank є 9-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів. Нині банк обслуговує понад 320 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об'єднує 204 точки продаж і 20 представництв.

Детальніше тут.