весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 3 грудня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/12/3/kucher_pojasniv_chomu_bulo_zirvano.htm
Кучер пояснив чому було зірвано позачергову сесію міськради. Сьогоднішнє засідання чотирнадцятої сесії Кіровоградської міської ради п'ятого скликання розпочалося з того, що Микола Кучер, директор комунального підприємства управління будинками Кіровоградської міської ради пояснив присутнім, чому не відбулось позачергове засідання сесії 27 листопада.

Зокрема Микола Миколайович, сказав: «Щоб уникнути подальшого розповсюдження пліток, хочу довести до відома, що 27 листопада, об 11 годині була припинена подача електроенергії на Кіровоградську міську раду по одній з фаз. В результаті чого освітлення в сесійному залі було, а ось подачи електроенергії на систему рада не було. Я звернувся до підприємства яке нас обслуговує, а це «Кіровоградобленерго» і мені у письмовому вигляді пояснили, що через перевантаження вийшов з ладу запобіжник.»

Як Інтернет-видання «весь Кіровоград» вже повідомляло, в прилеглих до міської ради будинках, 26 листопада було тимчасово відключено опалення. Тому мешканці центральної частини міста були вимушені включати електрообігрівачі – саме це і визвало сильне перевантаження системи, що й призвело до виходу з ладу запобіжника.