весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 3 грудня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/12/3/hlopchik_jakii_postrazhdav_u_zhahlivomu.htm
Хлопчик який постраждав у жахливому ДТП отримає кошти від міської ради. На сьогоднішньому засідання сесії Кіровоградської міської ради на розгляд депутатів з голоса було винесено запит Олександра Дануци , депутата міськради, голови фракції «Наша Україна» стосовно виділення 3000 гривень на лікування тринадцятирічного хлопчика Михайла Манзуріна .

Як Інтернет-видання «весь Кіровоград» повідомляло раніше, 30 жовтня о 21:15 на перехресті вулиць Колгоспна та Ленінградська автомобіль ЗАЗ-DAEWOO SENS T31110 на пішохідному переході збив двох підлітків, що поверталися додому з тренування - 14-річного Олексій Л. і 13-річного Михайла Манзуріна.

В результаті ДТП Олексій Л. загинув на місці події, а Михайло з важкими травмами голови, ніг і рук був госпіталізований до Кіровоградської обласної лікарні. Стан хлопчика стабільно важкий: ситуація ускладнюється вітряною віспою, яка не дає повноцінно провести лікування отриманих дитиною травм.

Мати хлопчика, Світлана Перехрест, була на особистому прийомі у міського голови Володимира Пузакова . Він з порозумінням поставився до тяжкого фінансового положення Світлани Олександрівни, і пообіцяв розглянути дане питання на засіданні сесії Кіровоградської міської ради.

В даний момент Світлана Перехрест не працює, бо перебуває у декретній відпустці по догляду за трирічним молодшим сином. Тож родині дуже складно продовжувати лікування хлопчика загроза життю якого ще не минула.