весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 3 грудня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/12/3/buti_blagodiinikom_prestizhno.htm
Бути благодійником престижно! 13 грудня у Києві відбудеться церемонія нагородження переможців Національного конкурсу «Благодійник року-2009». Конкурс, що має статус щорічного, став уже традиційним і нинішнього року проводиться втретє. Також за традицією вшанування найдостойніших доброчинців країни відбувається у другу неділю грудня, коли в Україні відзначається День благодійництва. Про це повідомляє управління у справах преси та інформації Кіровоградської обласної державної адміністрації.

Як зазначають організатори конкурсу, у нашому меркантильному світі розвиток доброчинства є вкрай необхідною і суспільно-важливою справою, що формує не лише соціальний капітал та духовність, але й певні економічні важелі для розвитку держави. З огляду на це, слід всіляко заохочувати бажання одних людей допомагати іншим, аби в українському суспільстві благодійність отримала високий статус, а бути благодійником стало престижно.

Тому мета, заявлена ініціаторами, абсолютно зрозуміла – популяризація доброчинності в Україні, виявлення і відзначення найзначиміших благодійних проектів з тим, аби вони стали зразком для інших. Адже жоден, навіть найбільший фонд, не зможе зробити стільки, скільки зроблять сотні і тисячі порівняно невеликих добродійників разом – у кожному селі, селищі, місті, області.

Відкритість та прозорість конкурсу забезпечує Наглядова рада, до складу якої входять відомі в Україні люди – актор, художній керівник Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка, народний артист України Богдан Ступка, президент Федерації гімнастики України, чемпіонка Олімпійських ігор, заслужений майстер спорту Стелла Захарова, популяризатор української культури, композитор, співак Олег Скрипка, професійний перекладач, медіа-експерт, ведучий програми «Свобода слова» на телеканалі «ICTV» Андрій Куликов, співачка, заслужена артистка України Марія Бурмака, письменники, засновники літературного видавництва «Зелений пес» брати Віталій та Дмитро Капранови.

Нинішнього року переможці Національного конкурсу «Благодійник-2009» визначатимуться у 14 номінаціях серед представників великого, середнього та малого бізнесу, приватних осіб, благодійних фондів, ініціативних груп.

Для того, щоб взяти участь у конкурсі, необхідно заповнити заявку (аплікаційну форму), яку розміщено на сайті конкурсу.

На сайті вміщено також Положення про конкурс, інформацію про його організаторів та партнерів, переможців 2007 та 2008 років.

До речі, у 2007 році звання «Благодійник року» у номінації «Приватна особа» здобули і представники Кіровоградщини – Кіровоградська міська організація «Жіноча Громада».

Докладнішу інформацію про конкурс та умови участі у ньому можна отримати за телефоном (044) 481-09-49.