весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 29 грудня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/12/29/u_seli_kvitka_sho_na_kirovogradshini.htm
У селі Квітка, що на Кіровоградщині ліквідували виборчу дільницю! Село Квітка на Кіровоградщині сьогодні перетворилось на арену політичних баталій. Але воюють там не кандидати чи партії, а місцеві мешканці. Людей фактично позбавили конституційного права на участь у виборах, ліквідувавши у селі виборчу дільницю, - повідомляє канал "Кіровоград".

Виборча дільниця у селі Квітка існувала ще за часів СРСР, до того ж обслуговувала вона ще чотири села – загалом більше 400-от осіб. І от тиждень тому – новина – на вибори селяни мають добиратись у Іванівну, а це за 15 кілометрів. Якщо ж дороги замете – то всі 90. Люди обурені і вимагають дотримання своїх прав.

У обіцянки влади організувати транспорт селяни не вірять, а пішки не підуть – багато старих і немічних. Інші ж таким чином виявлять свій протест владі.

Місцева влада робить безвинне обличчя. Мовляв провели експертизу, яка і визначила – приміщення дільниці, а це колишній клуб) визнано аварійним. Грошей на ремонт катма. Та громада сама знайшла вихід - умовила місцевого фермера надати приміщення для дільниці за символічну плату. Однак і тут не судилося

Переробити можуть протоколи засідання ТВК, говорить член комісії Ольга Бондаревська. Скаргу квітчан ( а це більше ста підписів) розглядали двічі. І навіть ухвалили позитивне рішення , та протокол засідання таємничо зник. Натомість з»явися інший, протилежного змісту.

Судові засідання по Квітчанській дільниці тривають і досі, але шансів що люди таки виборють своє конституційне право – все менше через брак часу.