весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 29 грудня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/12/29/oleksandriiskim_shahtarjam_nadali.htm
Олександрійським шахтарям надали юридичну допомогу. В Кіровоградській обласній державній адміністрації розглянули проблему працівників колишнього Морозівського розрізу ДХК "Олександріявугілля", - повідомляє kr-admin.gov.ua.

Голова обласної державної адміністрації Володимир Мовчан, виконуючи обіцяне під час зустрічі з працівниками розрізу "Морозівський", зустрівся з представниками трудового колективу розрізу. Крім шахтарів на зустріч були запрошені голова апеляційного суду Кіровоградської області Юрій Медведенко, прокурор області Геннадій Тюрін, голова регіонального відділення Фонду державного майна України Ніна Тютюшкiна, Олександрійський міський голова Олексій Скічко, директор ДП "Бурвугілля" (підприємства, створеного на базі розрізу "Морозівський") Валерій Тригуб.

Метою зустрічі стало вироблення спільної стратегії усіх місцевих органів влади та надання реальної допомоги шахтарям, які постраждали внаслідок реорганізації розрізу "Морозівський" та передачі його майна із оренди ТОВ ІВОК "Експлерент" у державну власність.

Під час зустрічі працівники розрізу "Морозівський" розповіли про свої проблеми: внаслідок неправомірних дій керівництва розрізу вони не були звільнені з роботи, але й не були прийняті на роботу до ДП "Бурвугілля", яке працює на території розрізу. Внаслідок цього склалася критична ситуація, коли більше 150 осіб, не маючи запису у трудовій книжці про звільнення з роботи, не отримують заробітну плату, не можуть взяти жодної довідки з місця роботи, не можуть отримати пенсійне забезпечення.

На прохання голови облдержадміністрації Володимира Мовчана шахтарям надали вичерпну юридичну консультацію обласний прокурор та голова апеляційного суду області. Геннадій Тюрін закликав працівників розрізу "Морозівський" терміново звернутися до прокуратури м. Олександрія, дав доручення прокурору м. Олександрії ретельно розглянути звернення громадян, а у разі необхідності, представляти їх інтереси у суді.