весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 29 грудня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/12/29/kirovogradska_svoboda_vimagaye.htm
Кіровоградська «Свобода» вимагає покарати чиновників Долинської РДА за втручання у виборчий процес. Унікальну за своєю зухвалістю акцію у стінах Долинської райдержадміністрації Кіровоградської області провела заступник голови РДА Лілія Бабенко, - повідомляє прес-служба Кіровоградської обласної організації ВО «Свобода».

22 грудня 2009 року ця посадова особа зібрала представників осередків політичних партій, зареєстрованих у районі, а також представників кандидатів у президенти і запропонувала … скинутися на проведення виборчої кампанії, бо, мовляв, у ЦВК немає коштів, а треба списки виборців та іншу документацію розвозити по сільських дільницях. Кожен суб'єкт виборчого права у районі має внести до каси пані Бабенко по 2100 гривень. Партійці і політики щиро здивувались такій пропозиції, але вирішили перевірити, чи не з окружної виборчої комісії ТВО № 104, у межах якого знаходиться м. Долинська, надійшла така протизаконна пропозиція? Виявилося, що в ОВК ні сном, ні духом про такі ініціативи долинських « помічників» не відають.

Кіровоградська обласна організація ВО «Свобода» розцінює такі дії представника районної влади як грубе втручання у хід виборчого процесу, перевищення повноважень чиновником районного масштабу, тиском на представників осередків політичних партій, зареєстрованих у районі, і вимагає від прокуратури м. Долинська Кіровоградської області провести слідство за цим фактом і в разі наявності достатніх підстав порушити кримінальну справу проти зухвалої чиновниці. Також вимагаємо від ОВК ТВО № 104 публічно відцуратися від антизаконних дій представника влади у Долинській, а від Кіровоградської ОДА та обласної влади провести термінові наради і семінари для чиновників районної та міської ланок з метою недопущення ними у майбутньому порушень виборчого законодавства