весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 28 грудня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/12/28/privitannja_do_dnja_narodzhennja_volodimira.htm
Привітання до дня народження Володимира Пузакова! На адресу редакції Інтернет-видання "весь Кіровоград" надійшло вітання з нагоди дня народження міського голови Кіровограда Володимира Пузакова від депутатів міськради.

У вітальному листі йдеться:

"Шановний Володимире Тихоновичу! Прийміть найщиріші вітання із чудовим святом – з Днем народження! Поздоровляючи зі святом, хочемо побажати Вам невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів!

Нехай підґрунтям щасливого життя та плідної професійної діяльності будуть міцне здоров'я, серце, сповнене любові та добра, натхненна думка й щирі почуття. Бажаємо також, щоб Ваше життя було світлим і радісним, як цей святковий день, а дружні привітання додали життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі.

Ваші заслуги на посаді міського голови славного міста Кіровограда стали проявом Вашого таланту, високого професіоналізму та невтомної натхненної праці. Нехай Ваші напрацювання та плідна діяльність і надалі сприяють зростанню добробуту, благоустрою та стабільному розвитку нашого рідного міста.

Зичимо Вам свіжих сил для нових звершень, успіхів у професійній діяльності, родинної злагоди, добробуту, вірних друзів та надійних партнерів у всіх ваших добрих справах!"

З повагою депутати Кіровоградської міської ради Віктор Кухаренко, Сергій Неділько, Григорій Дрок, Юрій Шаров, Вікторія Касьянова, Сергій Хільченко, Олег Лунгул