весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 28 грудня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/12/28/nepravilna_ekspluatacija_pichnogo.htm
Неправильна експлуатація пічного опалення призвела до пожежі. У п'ятницю, 25 грудня, у місті Гайворон порушення правил пожежної безпеки під час експлуатації пічного опалення призвело до пожежі домашніх речей у одній з квартир дванадцятиквартирного житлового будинку. Про це повідомляє прес-служба ГУМНС України в Кіровоградській області.

За інформацією прес-служби, з 25 по 28 грудня 2009 року
надзвичайних ситуацій державного, регіонального, місцевого та об'єктового рівня не виникало.

Місце і коротка характеристика надзвичайних подій:

25.12.09 м. Світловодськ: внаслідок короткого замикання електромережі виникла пожежа 5 кв м стелі та стін у квартирі на першому поверсі п'ятиповерхового житлового будинку.

25.12.09 м. Кіровоград, селище Гірниче: коротке замикання електролічильника стало причиною його займання у електророзподільній щитовій на другому поверсі двоповерхового житлового будинку.

26.12.09 м. Олександрія, смт Димитрове: через необережне поводження з вогнем невстановленої особи виникла пожежа 6 кв м покрівлі господарчої споруди.

27.12.09 Ульяновський район, автошлях Київ-Одеса: місцевими рятувальниками надано допомогу працівникам ДАІ по вилученню автомобіля УАЗ 3303 з кювету. Аналогічну допомогу надано і біля села Гурівка Долинського району, де з кювету вилучено легковика.

26.12.09 Кіровоградський район, с. Катеринівка: кіровоградськими рятувальниками надано допомогу працівникам РЕМ району по вилученню автомобіля ГАЗ 53 з розмитого автошляху з ґрунтовим покриттям.

27.12.09 смт Олександрівка: виникла пожежа 56 кв м покрівлі житлового будинку, причина та збиток якої встановлюються.