весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 28 грудня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/12/28/kirovogradski_deputati_chekayut.htm
Кіровоградські депутати чекають, коли включать систему «Рада»! Минулого тижня чотирнадцята сесія Кіровоградської міської ради п'ятого скликання завершилася достроково, адже три депутати – Віктор Шмідт, Анатолій Катренко та Віктор М'ягкий, – покинули зал засідання. Про це кілька днів тому повідомляло Інтернет-видання «весь Кіровоград».

Наступного дня у Кіровоградському прес-клубі відбулась прес-конференція депутатів міської ради Віктора Шмідта, Олени Костенко та Віктора М'якого.

Віктор Шмідт в ході прес-конференції заявив: «З самого початку сесія планувалася конфліктна». Він також відмітив, що земельні ділянки на зупинках планувалось віддати під забудову різноманітними об'єктами торгівлі, яких, на думку Віктора Шмідта в Кіровограді вже забагато. Окрім цього, за словами Віктора Шмідта, на сесії була спроба «протягнути» поправку до процедури по забудові земельної ділянки – суть її полягає у тому, що необхідно брати дозвіл і у спецінспекції міста Кіровограда. «Це означає, що у нас з'явиться ще один суб'єкт для отримання хабарів», - переконаний Віктор Шмідт.

Кричущим моментом на сесії Віктор Шмідт також вважає голосування депутатів міської ради по рішенню, за яким дві земельні ділянки в центрі міста віддаються в оренду на 49 років Станіславу Березкіну.

«Із 42 присутніх на сесії депутатів, не проголосували за це рішення 12 осіб, а лічильна комісія оголосила, що «за» проголосували 39 депутатів, отже значить рішення прийнято, - розповів Віктор Шмідт. – Тому депутати і вийшли із сесійної зали, тим самим зірвавши сесію».

Тепер, на думку Віктора Шмідта залишилося чекати реакції прокуратури. «Якщо реакції не буде, ми підемо далі. І доки не буде увімкнена система «Рада», участі у сесії ми приймати не будемо», - заявив Віктор Шмідт.