весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 25 грудня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/12/25/vasilenka_oleksandra_pereveli_do.htm
Василенка Олександра перевели до дитячого будинку «Наш дім». Опікунська рада при виконавчому комітеті Кіровоградської міської ради повідомляє, що в статті газети «21 канал» № 52 від 24.12.2009 року «Маразми бюрократії» інформація стосовно дитини-сироти Василенка Олександра не відповідає дійсності.

Виконавчі органи Кіровоградської міської ради не пропонували переведення Сашка до жодного інтернатного закладу області. Навпаки, вивчалося питання влаштування хлопчика під піклування сестри (доречи, вона жодного разу не з'явилася з цього питання до відповідних служб), або до одного з двох дитячих будинків міста Кіровограда.

Геннадій Заболотний, голова опікунської ради повідомив сайту «весь Кіровоград» : «Василенка Олександр залишився без батьків у Знам'янському районі де він і перебуває на первинному та місцевому обліках. Але жодного документа який би підтвердив це, у хлопця не було. У дитини не було, навіть, свідоцтва про народження. І тільки завдяки спільним зусиллям відповідних управлінь, відділів та служб у найкоротші терміни документи дитини були поновлені».

На засіданні виконавчого комітету Кіровоградської міської ради 25 грудня 2009 року прийнято рішення про переведення Василенка Олександра до дитячого будинку «Наш дім».