весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 25 грудня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/12/25/rozviyuvannja_mifiv_abo_na_sho_zdatna.htm
Розвіювання міфів, Або на що здатна громада за 70 000 грн. У вівторок, 29 грудня 2009 року о 14.00, в приміщенні Кіровоградського прес-клубу (за адресою: вул. Островського 2, корп. 2, офіс 8) відбудеться обговорення розвитку громадського сектору Кіровоградщини та досягнутих результатів громадськості впродовж трьох років реалізації програми «Малі проекти на підтримку великих ініціатив». Участь у заході візьмуть представники органів виконавчої влади, представники громадських організацій області, організації-учасники конкурсу, активна громадськість міста.

Впродовж трьох років Творче об'єднання «Технології оптимального розвитку особистості» надавало фінансову підтримку громадським ініціативам, спрямованим на вирішення актуальних проблем територіальної громади. За цей час в рамках Конкурсу малих проектів було підтримано та реалізовано 19 проектів від громадських організацій та ініціативних груп Кіровограда та Кіровоградської області. Загальна сума фінансування громадських ініціатив становить близько 70000 грн. Всі підтримані проекти тривали не більше 6-ти місяців і мали принести корисний для громади результат або зміну.

Проте проектна діяльність являє собою процес втілення корисних ініціатив за певний проміжок часу та певної кількості грошей для досягнення певного результату. У представників органів влади та й просто громадян не раз поставало питання: «А що відбувається далі? Після закінчення проекту та фінансування? Чи є суттєві зміни?» Більше того, існує думка, що більшість громадських організацій здатна впроваджувати корисні ідеї лише за можливості отримання фінансування. Буцімто закінчується фінансування – закінчується діяльність громадських організацій. Дійсно, важливим результатом проектної діяльності є і подальше життя впроваджених ініціатив, їх розвиток та зміна ставлення оточуючих (будь то представники органів влади чи пересічні мешканці). Виміряти та оцінити ці результати можливо лише з часом. Здається такий час настав.

Творче об'єднання «Технології оптимального розвитку особистості» запрошує до обговорення розвитку громадського сектору Кіровоградщини та досягнутих результатів громадськості впродовж трьох років реалізації програми «Малі проекти на підтримку великих ініціатив». Під час обговорення учасники зможуть не тільки оцінити приголомшливий ефект від реалізації маленьких проектів та дізнатись алгоритм успішного досягнення результату при мінімумі часу і коштів, а й отримати інформацію щодо вартості впроваджених ініціатив та поставити незручні питання організаторам.

Тож запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у заході та оцінити ефект діяльності громадськості.

Захід відбудеться 29 грудня 2009 року (вівторок) о 14.00 в приміщенні Кіровоградського прес-клубу (за адресою: вул. Островського 2, корп. 2, офіс 8).

Більш детальну інформацію про мету та формат заходу Ви зможете дізнатись за тел.: 27-27-54, контактна особа – Краузе Наталія.

Довідково: Творче об'єднання «Технології оптимального розвитку особистості» – Кіровоградська обласна громадська організація зареєстрована обласним управлінням юстиції у 1999 році. Місією Об'єднання є допомога у набутті місцевими громадами практичних вмінь та навичок у вирішенні наявних проблем шляхом підтримки та впровадження різноманітних програм та проектів. Головним принципом діяльності ТО «ТОРО» є служіння інтересам громади Кіровоградщини. Саме тому, впродовж усього часу свого існування, об'єднання залишається політично нейтральною та нерелігійною організацією. Детальнішу інформацію про проекти та діяльність ТО «Технології оптимального розвитку особистості» можна знайти за адресою: www.toro.org.ua.