весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 25 грудня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/12/25/odna_z_kirovogradskih_shkil_vidsvjatkuvala.htm
Одна з кіровоградських шкіл відсвяткувала 70-річний ювілей! Свій семидесятирічний ювілей відсвяткувала школа номер тридцять. Цей, один із найважливіших навчальних закладів, закінчили тисячі кіровоградців. Багато з них, через десятки років, знову переступили поріг рідних класів, - повідомляє канал "Кіровоград".

Історія школи починає свій відлік ще з тисяча дев'ятсот тридцять дев'ятого року. Того вересневого ранку, вже тоді десятирічна школа гостинно прийняла своїх перших учнів. Та перші випускники ще не знали, що після святкового вечора почують звістку про початок Великої Вітчизняної війни, а їх школа перетвориться на фашистський пересильний пункт. Перед самим звільненням Кіровограда, будівля була підпалена. І тільки з вересня тисяча дев'ятсот сорок дев'ятого року, після капітального ремонту, школа знову гостинно розчинила двері.

Хвилини радості і смутку, які пережила школа за свою сімдесятирічну історію, назавжди закарбуються у пам'яті учнів усіх поколінь.

Педагоги-ветерани, які віддали школі майже все своє життя, пригадують період роботи тут як один із найприємніших у житті і досі пам'ятають усіх своїх учнів.

Зі щирими словами вітання виступив та вручив подарунки почесний гість свята – міський голова Кіровограда Володимир Пузаков.

Концерт, підготовлений силами учнів і вчителів, зробив свято теплим і зворушливим. Кількість подарунків, вітальних слів і побажань для школи, грамот і подяк для педагогів і учнів було важко підрахувати. Але, безперечно, головним подарунком для усіх стала зустріч. Зустріч з людьми, з якими росли, товаришували та переступали поріг у доросле життя.