весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 25 грудня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/12/25/na_kirovogradshini_perevirili_aptechni.htm
На Кіровоградщині перевірили аптечні мережі. У ході перевірок за додержанням державної дисципліни цін на медикаменти усі без виключення аптечні мережі Кіровоградської області отримали відповідні зауваження. Про це повідомив кореспондентам каналу "Кіровоград" начальник державної інспекції з контролю за цінами в області Ігор Фурманов.

Протягом останнього року державна інспекція з контролю за цінами в області провела майже вісім тисяч перевірок підприємств на предмет додержання державної дисципліни цін на соціально значущі товари та послуги.

Також як результат, сімдесят одного посадовця було притягнуто до відповідальності і накладено штрафів на сім тисяч двісті гривень. Протягом останніх двох місяців співробітники інспекції активно перевіряли і аптечні мережі.

У ході сорока п'яти перевірок - виявлено дев'ять порушень. Як результат, застосовано економічних санкцій на майже двадцять дев'ять тисяч гривень. Накладено сім адміністративних штрафів. Ігор Фурманов зауважив, що порушення цінової політики на медикаменти були зафіксовані в усіх, без виключення, аптечних мережах області.