весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 24 грудня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/12/24/volodimir_movchan_perekonanii_sho.htm
Володимир Мовчан переконаний, що рік завершиться без боргів по заробітній платі. Аграрії Кіровоградської області у складних погодно-кліматичних умовах забезпечили вагомий коровай зернових і зернобобових культур, який є більшим за 2,6млн. тонн. На даний час у Кіровоградському, Світловодському, Ново миргородському, Маловисківському та ряді інших районів реалізується ряд сучасних інвестиційних проектів у тваринництві, спрямованих на відновлення поголів'я тварин. Про це на прес-конференції кілька днів тому розповів Володимир Мовчан, голова Кіровоградської облдержадміністрації.

Він також відмітив, що Кіровоградська область увійшла до групи регіонів України, які після значного падіння на початку 2009 року, почали поступово відновлювати економіку.

Падіння обсягів промислового виробництва у січні-листопаді 2009 року уповільнилося до 76,5 % (15 місце, в Україні — 76,0 %) проти 56,9 % у січні 2009 року.

Очікується, що обсяги реалізованої промислової продукції за 2009 рік складуть понад 6,5 млрд. грн., що трохи менше рівня 2008 року (6,8 млрд.грн.).

Узагальнюючим результатом роботи реального сектора економіки буде забезпечення надходження до зведеного бюджету області за 2009 рік
понад 1,8 млрд. грн. що майже на рівні минулого року.

Доходи місцевого бюджету складуть 1,1 млрд.грн., що на 3,9 проц. більше порівняно із минулим роком.

З метою забезпечення повноти розрахунків по зарплаті і за спожиті бюджетними установами енергоносії області виділена додаткова дотація з державного бюджету у сумі 47,7 млн. грн.

Все це дозволить завершити рік без боргів із виплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери, розрахуватись за енергоносії, профінансувати обласні цільові програми на суму майже 38,0 млн. грн., а також спрямувати частину коштів як інвестиційний ресурс.