весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 24 грудня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/12/24/kirovogradskii_gubernator_znaiomitsja.htm
Кіровоградський губернатор знайомиться з містами регіону! Протягом трьох місяців голова облдержадміністрації знайомився з районами Кіровоградщини. Тепер більш детально вивчає міста обласного підпорядкування. Знам'янка стала першою, куди завітав Володимир Мовчан. Там він традиційно зустрівся з громадою та відвідав кілька об'єктів, які складають промисловий та аграрний потенціал міста залізничників, - повідомляє канал "Кіровоград".

Свою роботу у Знам'янці Володимир Мовчан розпочав із зустрічі з громадою міста. Традиційно у своєму виступі він розповів про своє бачення, як поліпшити ситуацію в області. Підкреслює: знайомство з районами Кіровоградщини дають усі підстави заявити, що область може отримати до бюджету набагато більше, ніж показує статистика. Має низку фактів, коли підприємства приховують свої справжні прибутки від оподаткування.

Саме над наповненням бюджету Кіровоградщини у першу чергу і планує займатися обласна влада у наступному році – наголосив Володимир Мовчан. На його думку, потрібно відновлювати підприємства, які можуть поповнювати місцеві бюджети. Далі – знайомство з підприємствами. Першим об'єктом, який відвідав голова ОДА, стало Товариство з обмеженою відповідальністю «Агропродукт». Сьогодні воно складає основу харчової промисловості Знам'янки. Засноване у 2003 році, підприємство з кожним роком набирає обертів. Основною продукцією, яку випускає «Агропродукт» є кондитерські вироби: мармелад, драже, халва, різноманітне печиво. Товар реалізують на території усієї України.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Геоід», яке теж відвідав Володимир Мовчан, на ринку України уже 15-ий рік. За цей час компанія освоїла багато різноманітних направлень діяльності, які стабільно працюють та мають розвиток. Це виробництво, будівництво, торгівля, сфера послуг та інші. Основною ж продукцією підприємства є металопластикові вікна, двері та будівельні склопакети. Виробляють тут також антимоскитні та водовідвідні системи. Свою продукцію компанія постачає у 19-ть областей України. А, після встановлення нового обладнання, планує не тільки розширити обсяги виробництва, а й забезпечити мешканців району новими робочими місцями.

Та все ж, з деякими проблемами керівництво підприємства до голови ОДА звернулося

Завершив робочу поїздку Володимир Мовчан ознайомленням із виробничими можливостями «Знам'янського хлібоприймального підприємства».