весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 23 грудня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/12/23/u_kirovogradi_zmagalisja_volodari.htm
У Кіровограді змагалися володарі духу, меча та тіла ФОТО. 19 грудня у Кіровограді за сприяння міського голови Володимира Пузаков відбувся І міжнародний турнір з Кендо. Подія мала місце в спорткомплексі «Енерго-Спорт», що розташований по вулиці Великопермська, 7 – повідомляє кореспондент сайту «весь Кіровоград».

На відміну від більш популярних у нас видів бойових мистецтв Кендо (мистецтво бою із застосуванням бойового меча) залишається практично невідомим. А ось у Японії ним захоплюється більше 5 мільйонів чоловік. Презентація японського Кендо відбулась нещодавно в Хомбу Додзьо – головному тренувальному центрі Федерації Традиційного Карате-До України.

В продовження популяризації цього виду спорту і за сприянням Федерації Традиційного Карате-До України та Федерації Кендо, Іайдо та Дзьодо України, яку очолює сенсей Годай Хірокі було організовано цей турнір. Організацією заходу можна завдячити президенту Федерації Традиційного Карате-До України (ФТКУ), Заслуженому тренеру України Володимиру Савченко , добре відомому у Кіровограді.

У змаганнях приймали участь учасники з Молдови та різних областей України. В командному заліку золоті медалі та Кубок отримали українські кендоїсти.

Підводячи підсумки змагань, міський голова Володимир Пузаков виказав готовність сприяти проведенню наступних міжнародних змагань з Кендо та запрошення до участі в них європейських команд.

Запрошуємо вас насолодитись фото М. Сюренко цих надзвичайно видовищних змагань на сайті «весь Кіровоград»