весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 23 грудня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/12/23/blagodiinist__ne_razova_akcija.htm
Благодійність – не разова акція, а ціла система! Так зауважила Людмила Шубіна, генеральний директор підприємства «Друкмашцентр», на засіданні Кіровоградського прес-клубу кілька днів тому.

Створювати таку систему благодійних акцій – задача не тільки багатіїв, а й кожного громадянина. Благочинність – це, в першу чергу, не тільки гроші, а увага до проблеми і бажання допомогти.

Під час обговорення виникла ідея створити благодійний фонд «SOSтрадание» та одноіменну програму на каналі «Кіровоград». Це дасть змогу донести до кожного ідеї благодійництва та взаємодопомоги.

Вже вкотре представники громади, ЗМІ та бізнесу об'єднуються з метою проведення акції для допомоги дітям. Цього разу відбудеться вечірка задля збору коштів на користь дитячого будинку «Наш дім». Акція відбудеться у четвер, 24 грудня (початок о 18.00 у клубі «Провокатор»). Вона ініційована модельною агенцією «Стиль Моделс», журналом «Ланруж» та підтримана Центром краси і здоров'я «Драйв». Вечірка матиме назву «Гламур та стиль – 2009» та пройде за участі найкрасивіших дівчат нашого міста.