весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 22 грудня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/12/22/zelenii_darunok_vid_mikolaja_naperedodni.htm
Зелений дарунок від Миколая! Напередодні Дня Святого Миколая у родину Дерев'янків завітали несподівані гості: Дід Мороз зі Снігуронькою прийшли привітати дев'ятьох діточок будинку сімейного типу. Адже хіба могли лісівники Кіровоградщини забути про велику дружну родину напередодні зимових свят, - повідомляє прес-служба Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Поява у дворі славнозвісного Новорічного дідуся зі своєю онучкою була неочікуваною: радості дітей не було меж! Зраділи вихованці ще більше, коли побачили: торбинка Діда не порожня! Солодощі - від улюбленця дітвори Святого Миколая. А щоб малеча вчилася любити природу, цінувати ліс – часопис Кіровоградського лісового господарства «Світ Лісу» (хто знає, може серед них майбутні лісівники?). Та найнесподіванішим дарунком стала зелена красуня-сосонка, яка невдовзі прикрасить оселю великої родини та стане символом казкових новорічних свят.

«Ми, мабуть, і не купували б ялиночки, прикрасили б ту, що у дворі. Дякуємо лісівникам, це - чудовий новорічний дарунок!» - зізналася господиня. То ж нехай наступний рік принесе діткам здоров'я та радість, а родині – достаток та благополуччя!