весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 22 грудня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/12/22/vid_kaliforniiskogo_gripu_na_kirovogradshini.htm
Від каліфорнійського грипу на Кіровоградщині померло 7 осіб! Вчора на черговій апаратній нараді, що відбулася під керівництвом голови облдержадміністрації Володимира Мовчана, було проаналізовано ситуацію, що склалася в регіоні внаслідок складних погодних умов, - повідомляє kr-admin.gov.ua.

Про ситуацію на автошляхах області доповів начальник головного управління промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації Юрій Вольський. За його словами, у зв'язку із сильним снігопадом та ожеледицею минулої суботи не працювали всі автостанції. Лише у неділю відновлено рух по окремих транспортних сполученнях області. Як повідомив Юрій Вольський, у вихідні проведено значну роботу з розчищення та посипання автошляхів соляно-піщаною сумішшю, для чого було задіяно 150 одиниць техніки.

Володимир Мовчан зазначив, що особисто переконався у результативній роботі працівників облавтодору щодо приведення до проїжджого стану автодоріг, і додав, що управління промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації у разі необхідності має надавати цій структурі допомогу з пально-мастильними матеріалами.

Начальник головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Іван Владов повідомив, що сильні морози особливо негативно не позначилися на стані озимих культур: 95% посівів знаходяться у доброму та задовільному стані.

За словами виконуючого обов'язки начальника головного управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Миколи Вєщєва, минулі вихідні дні пройшли без надзвичайних ситуацій на об'єктах теплопостачання. На сьогодні опалюються усі об'єкти соціальної сфери. Як повідомив Микола Вєщєв, із 10 багатоквартирних житлових будинків селища Лісового Олександрівського району (колишнє військове містечко) до централізованого опалення підключено чотири. У селищі Смоліному Маловисківського району зараз проводять відповідні заходи по введенню в роботу великої котельні. Аналізуючи стан розрахунків за спожитий природний газ, Микола Вєщєв повідомив, що ситуація майже не змінилася. Стан розрахунків загалом з початку року, порівняно з минулим тижнем, збільшився на 5% і складає 85%. А от рівень проплати безпосередньо за місяці нинішнього опалювального сезону значно нижчий – 47%. Зважаючи на такий стан справ з розрахунками, голова облдержадміністрації наголосив, що слід активізувати роботу щодо сплати за природний газ усіма категоріями споживачів, особливо населенням.

Ситуацію із захворюваністю на грип та ГРВІ в області виконуюча обов'язки начальника управління охорони здоров'я облдержадміністрації Лариса Андреєва охарактеризувала як складну. За її словами, за минулий тиждень від ускладнень грипу померло двоє осіб. Уже закуплено апарати штучної вентиляції легень на суму 830 тис. грн. Щойно обладнання надійде в область, ним буде забезпечено кожен район. Стосовно вихованців дитячого будинку «Барвінок», які потрапили до першої міської лікарні, Лариса Андреєва повідомила, що із 54 захворілих дітей нині на стаціонарному лікуванні залишилося 37.

Головний державний санітарний лікар області Федір Чорний, продовжуючи тему захворюваності, додав, що найбільшу питому вагу хворих на грип складають діти шкільного віку (від 56% до 79,5% – у різних містах та районах). Із 548 шкіл області припинено навчання у 472-х.

Як повідомив Федір Чорний, із загальної кількості захворілих лабораторні аналізи підтвердили наявність каліфорнійського грипу у 7 осіб.