весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 22 грудня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/12/22/u_kirovogradi_povinni_buti_ne_lishe.htm
У Кіровограді повинні бути не лише торгові точки, а й облаштовані зупинки. В Кіровоградській міській раді відбулась нарада на якій міський голова Володимир Пузаков звернув увагу присутніх на те, що до міськради почали масово звертатись підприємці, які бажають отримати дозвіл на будівництво малих архітектурних форм, а точніше торгових точок – повідомляє кореспондент «весь Кіровоград» .

В більшості випадків ці місця знаходяться на зупинках громадського транспорту. Дехто з підприємців отримавши такий дозвіл забуває, що потрібно окрім свого ларька слід ще й облаштувати саму зупинку – зробити навіс, де люди могли б в непогоду чекати транспорт, провести освітлення, покласти асфальт чи тротуарну плитку.

Як зазначив Володимир Тихонович : «Зупинки – це обличчя наших вулиць, тому вони повинні мати гарний та ошатний вигляд і бути зручними для тих хто ними користується. Ми не повинні роздавати землю лише під ларьки, щоб дехто збагачувався, забуваючи про обов'язки перед громадою міста».

Тож присутні на нараді начальники управлінь вирішили розробити перелік вимог, щодо зупинок громадського транспорту та розташування на них малих архітектурних форм і довести до відома підприємців, які прагнуть отримати дозвіл на будівництво. А тим хто погодиться з цими вимогами будуть створені якнайкращі умови для будівництва.

«Ці вимоги мають бути однаковими для всіх. Ми повинні створити гарні умови інвесторам щоб вони прагнули вкладати свої кошти в місто, але в свою чергу нам теж слід знати наперед, як будуть виглядати наші вулиці, а точніше зупинки на них» - відмітив присутній на нараді Володимир Слівнов , секретар міської ради.

Під час наради було відмічено, що на сьогоднішній день на 15 торгових точках розпочато будівництво. Деякі з них вже зараз мають гарний вигляд і окрім торгових павільйонів на них є й об лаштовані зупинки з навісами та світлом – по вулиці Жовтневої революції (зупинка біля масложиркомбінату) та по вулиці 50 років Жовтня (біля ТЦ Копілка).