весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 22 грудня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/12/22/nepriinjattja_derzhavnogo_byudzhetu_vdarit.htm
Неприйняття Державного бюджету вдарить по простій людині! Кілька днів тому голова Кіровоградської облдержадміністрації дав інтерв'ю кореспондентам КОДТРК стосовно ситуації, пов'язаної із неприйняттям державного бюджету на 2010 рік, і що чекатиме область, коли усі галузі фінансуватимуться на 1/12 потреб року, що минає, - повідомляє kr-admin.gov.ua.

Володимир Мовчан, зокрема, зазначив, що політичні ігри на Печерських пагорбах, нажаль, гірко позначаються і в наступному році ще більше вдарять по простій людині. Адже вже сьогодні казначейські органи в ручному режимі втручаються у рахунки органів місцевого самоврядування, сільради не можуть здійснити елементарні перерахунки коштів.

В області лютує грип, лікарні, поліклініки обласного центру не встигають приймати хворих, а перерахунок коштів на пальне для «швидкої допомоги» не можна здійснити оперативно. - А що буде із місцевими бюджетами вже через кілька днів після Нового Року, - запитує голова облдержадміністрації? Адже нинішній рівень інфляції яскраво демонструє, що ціни на стратегічні товари і послуги зростуть, а фінансовий ресурс проплати за будь-що дорівнюватиме 1/12 2009 року.
Не важко уявити, що відбуватиметься у соціальній сфері, як доведеться виживати бюджетникам.

Лише останні два дні, коли вперше «показала свої зуби» зима, на дорогах країни вже біда, що аж доводиться вертольотами людей рятувати. А в наступному році де взяти кошти на утримання доріг, інфраструктури?

Володимир Мовчан вважає, що Уряд, народні депутати мають відкинути усі політичні амбіції і негайно повернутися до розв'язання проблем, які коштують життя цілої країни. Інакше керівникам держави доведеться вітати народ не з наступаючим Новим 2010 роком, а з минаючим 2009. Бо житимемо ж на 1/12 від року, що так бурхливо завершується…